14-noyabrdan 4-dekabrgacha mijozlarimizga omonatlar bo‘yicha noyob shartlarni taqdim etamiz
— 2025-yil 1-noyabr holatiga ko‘ra yopilayotgan omonatlarning umumiy summasi kamida 10 000 000 (o‘n million) so‘mni va ko‘pi bilan 1 mlrd (bir milliard) so‘mni tashkil etishi kerak
— Bank mobil ilovasining yangi dizaynini o‘rnatgan mijoz. Bu shart Mijoz bilan kelishilgan holda bajariladi, chunki yangilanish interfeysning sezilarli o‘zgarishiga olib keladi. Bank Mijoz bilan bog‘lanish va yangilanishni taklif qilish choralarini ko‘radi (SMS, push-xabarlar, qo‘ng‘iroqlar orqali). Agar Mijoz birinchi ikki shartga javob bersa, u Bank bilan mustaqil ravishda bog‘lanishi mumkin.
Biz taqdim etadigan shartlar:
- To‘ldirish va qisman yechib olish imkoniyatiga ega muddatli omonat
- Foiz stavkasi — yillik 22%
- Ochish uchun eng kam summa — 1 mln so‘m
- Eng ko‘p summa — 1 mlrd so‘m
- Aksiyali omonatlar soni — 1 ta
- Qisman yechib olish uchun minimal qoldiq — 10 mln so‘m
Batafsil ma’lumot olish uchun oferta bilan tanishishingiz mumkin. Aksiya omonati tariflari haqida batafsil ma’lumot olish uchun bu yerga kiring.

С 14 ноября по 04 декабря клиентам мы предоставляем уникальные условия по вкладам
Участником Акции может стать любой идентифицированный клиент Банка, соответствующий всем нижеуказанным условиям в течение срока действия Акции:
—— Клиент, у которого в период с 01 ноября 2025 года по 30 ноября 2025 года осуществляется закрытие срочного вклада со сроком размещения от 13 месяцев;
— Суммарная сумма закрываемых вкладов по состоянию на 01 ноября 2025 года составляет не менее 10 000 000 (десяти миллионов) сумов и не более 1 млрд (одного миллиарда) сум
—— Клиент, обновивший дизайн мобильного приложения Банка. Данное условие выполняется по соглашению с Клиентом, поскольку обновление влечёт существенное изменение интерфейса. Банк предпринимает меры для связи с Клиентом и предложения обновления (SMS, push-уведомления, звонки). В случае, если Клиент уже соответствует первым двум условиям, он может самостоятельно связаться с Банком.