TBC Depozitdan O'zbekistondagi eng yuqori yillik stavka – 25%
TBC Bank muddatli depozit uchun O'zbekistondagi eng yuqori yillik foiz stavkasini taklif qiladi. Bu haqda bankxizmatlari.uz portalida keltirilgan ma'lumotlar dalolat beradi.
Saytdagi axborotga ko'ra, TBC Bank mijozlari 24 oy muddatga butun depozit davri davomida o'zgarishsiz qoladigan 25% yillik stavka bo'yicha omonat ochishlari mumkin. Bu bank xizmatlari bozoridagi eng yaxshi taklif.
Bundan tashqari, foizlarni depozit hisobvarag'iga qayta sarmoyalash orqali yillik 30% gacha daromad olish ham mumkin.
Ta'kidlash joizki, TBC Bank depozitlari Fuqarolarning omonatlarini kafolatlash davlat fondi tomonidan sug'urtalangan. Bu mablag'larning xavfsiz saqlanishini ta'minlaydi.

TBC Депозит под 25% – самая высокая годовая ставка в Узбекистане
TBC Bank предлагает самую высокую годовую процентную ставку на срочный депозит в Узбекистане – 25%. Об этом свидетельствуют данные на портале bankxizmatlari.uz.
Согласно информации на сайте, клиенты TBC Bank могут открыть вклад сроком на 24 месяца по ставке 25% годовых на весь период действия депозита, что является лучшим предложением на рынке банковских услуг.
Кроме того, путём реинвестирования прибыли на счёт депозита можно получить доходность до 30% в год.
Отметим, что депозиты TBC Bank застрахованы Государственным фондом гарантирования вкладов граждан, что обеспечивает безопасное хранение средств.