Biznes-mijozlar uchun Bosh Shartlarni yangilash
Biznes-mijozlar uchun Bosh Shartlarga o‘zgartirishlar kiritilganini mamnuniyat bilan ma’lum qilamiz. Mazkur o‘zgartirishlar platforma bilan o‘zaro aloqa tajribasini yaxshilaydi va ish jarayonini yanada qulaylashtiradi.
Endilikda bizning biznes-mijozlarimiz yuridik shaxslar va yakka tartibdagi tadbirkorlarga xizmat ko‘rsatish platformasiga ulanishi va to‘liq onlayn tarzda biznes hisobvaraqlarini ochishi mumkin. Shuningdek, yangilanishlarni hisobga olgan holda "Onlayn" tarifi yaratildi va yangi mijozlarni jalb qilish bo‘yicha aksiya boshlandi.
Barcha o‘zgartirishlar 2024-yil 29 noyabrdan kuchga kiradi.
Biz xizmatlarni yanada takomillashtirib, sizning TBC Uz banki bilan o‘zaro munosabatlaringizni yanada soddalashtiramiz va qulaylashtirishga intilamiz.

Обновление генеральных условий для бизнес-клиентов
Мы рады сообщить, что в генеральные условия для бизнес-клиентов были внесены изменения, которые улучшат опыт взаимодействия с платформой и сделают процесс работы еще удобнее.
Теперь наши бизнес-клиенты могут подключаться к платформе по обслуживанию юридических лиц и индивидуальных предпринимателей и открывать бизнес-счета полностью в онлайн режиме. Также с учетом обновлений был создан тариф «Онлайн» и запущена акция по привлечению новых клиентов.
Все изменения вступают в силу с 29 ноября 2024 года.
Мы работаем над улучшением услуг и стремимся делать ваше взаимодействие с банком TBC Uz более простым и комфортным.