TBC kapital bozorlari kuni-2022.
2022 -yil 4-noyabr kuni TBC Bank Group PLC Samarqand shahrida Oʻzbekiston iqtisodiy forumi doirasida TBC kapital bozorlari kuni-2022 tadbiri oʻtkazdi.
Kapital bozorlari kuni TBC Bank tomonidan har yili yoki ikki yilda bir marta oʻtkaziladi va investor hamda tahlilchilar uchun muhim ahamiyat kasb etadi. Tadbir davomida yuqori rahbariyatning taqdimotlari, shuningdek, kompaniyaning strategik ustuvor yoʻnalishlari, moliyaviy va operatsion koʻrsatkichlari ishtirokchilar e’tiboriga havola etildi. Tadbirdan koʻzlangan maqsad – Oʻzbekiston bozorining TBC Bank strategiyasidagi muhim oʻrnini namoyon qilish.

День рынков капитала TBC 2022.
4 ноября 2022 года в городе Самарканд, в рамках Экономического форума Узбекистана TBC Bank Group PLC провел День рынков капитала TBC 2022.
На мероприятии руководство TBC Bank поделились актуальной информацией по различным темам, таким как итоги деятельности и стратегические приоритеты банка, финансовый и макроэкономический обзор Грузии и Узбекистана, технологический и цифровой фокус компании, цифровая экосистема, выход на международные рынки и операционная деятельность в Узбекистане и т.д. Специальный спикер мероприятия – президент Национального банка Грузии – представит обзор банковского сектора Грузии.