TBC Bank omonatlar bo‘yicha "Aksiya omonatlari 1.2." aksiyani e’lon qiladi
­    — 2025-yil 1-noyabrdan 2025-yil 30-noyabrgacha bo‘lgan davrda muddati 13 oydan ortiq bo‘lgan muddatli omonatini yopayotgan mijoz;
­    — 2025-yil 1-noyabr holatiga ko‘ra yopilayotgan omonatlarning umumiy summasi kamida 1 000 000 001 (bir milliard bir) so‘m va ko‘pi bilan 12 mlrd (o‘n ikki milliard) so‘mni tashkil etishi kerak
­    — Bank mobil ilovasining yangi dizaynini o‘rnatgan mijoz. Ushbu shart Mijoz bilan kelishuv asosida bajariladi, chunki yangilash interfeysdagi sezilarli o‘zgarishlarni o‘z ichiga oladi. Bank Mijoz bilan bog‘lanish va yangilanishni taklif qilish uchun choralar ko‘radi (SMS, push-bildirishnomalar, qo‘ng‘iroqlar). Agar Mijoz dastlabki ikki shartga mos kelsa, u Bank bilan mustaqil ravishda bog‘lanishi mumkin.
Biz qanday shartlarni taqdim etamiz:
- To‘ldirish imkoniyati bor muddatli omonat.
- Stavka — yillik 22%
- Ochish uchun eng kam summa — 100 mln so‘m
- Eng ko‘p summa — 12 mlrd so‘m
- Aksiyali omonatlar soni — 1 ta
Batafsil ma’lumot olish uchun oferta bilan tanishishingiz mumkin. Aksiyali omonat tariflari haqida batafsil ma’lumotni bu yerda ko‘rishingiz mumkin.

TBC Bank запускает акцию "Вклады Акции 1.2." по вкладам
Участником Акции может стать любой идентифицированный клиент Банка, соответствующий всем нижеуказанным условиям в течение срока действия Акции:
— Клиент, у которого в период с 01 ноября 2025 года по 30 ноября 2025 года осуществляется закрытие срочного вклада со сроком размещения от 13 месяцев;
— Суммарная сумма закрываемых вкладов по состоянию на 01 ноября 2025 года составляет не менее 1 000 000 001 (один миллиард и один) сум и не более 12 млрд (двенадцати миллиардов) сум
— Клиент, обновивший дизайн мобильного приложения Банка. Данное условие выполняется по соглашению с Клиентом, поскольку обновление влечёт существенное изменение интерфейса. Банк предпринимает меры для связи с Клиентом и предложения обновления (SMS, push-уведомления, звонки). В случае, если Клиент уже соответствует первым двум условиям, он может самостоятельно связаться с Банком.