TBC Bank HUMO so'm kartalari bilan Gruziyada to'lov qilish imkoniyatini ishga tushirdi.
TBC Bank HUMO so'm kartalari bilan Gruziyada to'lov qilish imkoniyatini ishga tushirdi. Endi bank mijozlari ushbu mamlakat bo'ylab sayohat qilganlarida, sarf-xarajatlarini TBC Bank'ning terminallari orqali to'lashlari mumkin. Shuningdek, ular tarmoq bankomatlarida naqd pulda valyuta yechib olish imkoniyatiga ega.
Joriy yilning may oyida TBC Bank Uzbekistan va Milliy banklararo protsessing markazi o'rtasida HUMO kartalariga Gruziyada xizmat ko'rsatish bo'yicha loyihani ishga tushirish to'g'risida kelishuvga erishilgan edi. HUMO kartalarining innovatsion platformasi ularni xalqaro bank tizimlariga osonlik bilan integratsiya qilib, amal qilish geografiyasini kengaytirish imkonini beradi.
Shuningdek, ushbu loyiha mijozlar tajribasini yaxshilashga yordam beradi – TBC Bank'ning HUMO kartalari nafaqat O'zbekiston ichida, balki mamlakat tashqarisida ham yanada keng qamrovli va qulayroq bo'ldi. Kartaga TBC UZ ilovasida buyurtma berib, uch ish kuni ichida uni qo'lga kiritishingiz mumkin.

Картами HUMO от TBC Bank можно платить в Грузии
TBC Bank запустил платежи с помощью сумовых карт HUMO в Грузии. Теперь клиенты банка смогут беспрепятственно оплачивать свои расходы во время путешествий по стране через терминалы TBC Bank, а также снимать наличные в банкоматах сети TBC Bank в любой доступной валюте.
Соглашение о запуске проекта по обслуживанию карт HUMO в Грузии было подписано между Национальным межбанковским процессинговым центром и TBC Bank Uzbekistan в мае этого года. Инновационная платформа карт HUMO позволяет с легкостью интегрировать ее в международные банковские системы, расширив географию действия.
Также данный проект способствует улучшению клиентского опыта - карты HUMO от TBC Bank стали более универсальными и удобными для пользователей как в Узбекистане, так и за его пределами. Карту можно заказать бесплатно в приложении TBC UZ и получить её в течение трёх рабочих дней.