“TBC Bank Uzbekistan”da biznes-mijozlar uchun Bosh Shartlar va tariflarga o‘zgartirishlar kiritildi
Hurmatli mijozlar! 2024-yil 23-mayda kuchga kirgan Bosh Shartlar va tariflarga kiritilgan muhim o‘zgarishlar haqida sizni mamnuniyat bilan xabardor qilamiz.
Endilikda “TBC Bank Uzbekistan”da hisobvaraq ochish maqsadida tarif tanlash uchun alohida qo‘shilgan yangi qulay soʻrov shaklidan foydalanishingiz mumkin. Bu sizning ehtiyojlaringiz va talablaringizga mos keladigan xizmat rejasini osongina tanlash imkonini beradi.
Shuningdek, biz biznes-mijozlar uchun tariflar qatorini kengaytirdik. Endi “Standart” tarifi ham, yangi “Premium” tarifi ham mavjud boʻlib, bu sizga bank xizmatlarini biznesingizga mos ravishda tanlash va moslashtirish uchun koʻproq imkoniyatlar beradi.
Biz doimiy ravishda xizmatlarimizni yaxshilashga hamda “TBC Bank Uzbekistan” bilan oʻzaro munosabatlarimizni yanada samarali va qulayroq qilishga intilamiz. Ishonchingiz va tanlovingiz uchun rahmat!

Внесены изменения в генеральные условия и тарифы для бизнес-клиентов в TBC Bank Uzbekistan
Уважаемые клиенты! Мы рады сообщить вам о важных изменениях в наших генеральных условиях и тарифах, которые вступили в силу 23 мая 2024 года.
Теперь, чтобы открыть счет в TBC Bank Uzbekistan, вы можете воспользоваться новой удобной формой заявки, где добавлено поле для выбора тарифа. Это позволит вам с легкостью определиться с подходящим планом обслуживания, соответствующим вашим потребностям и запросам.
Также мы расширили нашу линейку тарифов для бизнес-клиентов. Теперь доступен, как и тариф «Стандарт», так и новый вариант — «Премиум». Это дает вам больше возможностей выбора и адаптации услуг банка под ваш бизнес.
Мы постоянно работаем над улучшением наших услуг и стремимся делать ваше взаимодействие с TBC Bank Uzbekistan еще более эффективным и удобным. Спасибо за ваше доверие и выбор!