Yangi xizmat ko'rsatish nuqtalari ochilmoqda. Sergelidagi ofis faoliyatini to'xtatadi.
TBC Bankning to'rtta yangi xizmat ko'rsatish nuqtasi ochilmoqda. Sizni quyidagi manzillarda kutamiz:
- Sirdaryo viloyati, Guliston shahri, 3-mikrorayon, N.Zokirov ko'chasi, 3-uy. Mo'ljal: "MEGABIT" do'koni.
- Toshkent viloyati, Nurafshon shahri, Toshkent ko'chasi. Mo'ljal: "Makro" SM.
- Toshkent shahri, Yashnobod tumani, Maxtumquli ko'chasi, 134-uy. Mo'ljal: "Makro" kompleksi.
- Xorazm viloyati, Xo'jayli tumani, Mustaqillik ko'chasi. Mo'ljal: Avtovokzal.
Shuningdek, Toshkent shahri, Sergeli tumani, Yangi Sergeli ko'chasi, Yangi Bunyodobod MFY, Avtomobil bozori hududida joylashgan TBC Bankning bank xizmat ko'rsatish markazi 2023-yilning 15-oktyabridan boshlab mijozlarga xizmat ko'rsatishni to'xtatadi. Ushbu tumanda yashovchi mijozlar quyidagi eng yaqin manzil bo'yicha TBC Bank nuqtasiga tashrif buyurishi mumkin:
- Sergeli tumani, Lutfkor ko'chasi. Mo'ljal: Sergeli yarmarkasi.
TBC Bankning xizmat ko'rsatish nuqtalarida mutaxassislar sizga bank xizmatlari va mahsulotlari bilan bog'liq masalalarda sizga yordam berishadi.

Открываем новые точки обслуживания. ЦБО в Сергели прекращает работу.
В четырех регионах открылись новые точки обслуживания клиентов TBC Bank. Ждём вас по следующим адресам:
- Сырдарьинская область, город Гулистан, 3 микрорайон, улица Н.Зокирова, дом 3. Ориентир: магазин MEGABIT.
- Ташкентская область, город Нурафшон, улица Ташкент. Ориентир: ТЦ "Макро".
- Город Ташкент, Яшнабадский район, улица Махтумкули, дом 134. Ориентир: комплекс "Макро".
- Хорезмская область, Ходжейлийский район, улица Мустакиллик. Ориентир: Автовокзал.
Также сообщаем о закрытии Центра банковского обслуживания TBC Bank в Сергелийском районе Ташкента (ул. Янги Сергели, Янги Бунёдобод МСГ, на территории Авторынка) с 15 октября 2023 года. Клиенты, проживающие в этом районе, могут воспользоваться ближайшей точкой, расположенной по адресу:
- Сергелийский район, улица Лутфкор,. Ориентир: Ярмарка Сергели.
В точках обслуживания TBC Bank специалисты помогут вам решить вопросы, связанные с банковскими услугами и продуктами.