“TBC Bank” aksiyadorlik tijorat banki Kuzatuv Kengashining 2024 yil 19 dekabrdagi qaroriga asosan 2025 yil 10 yanvar kuni Toshkent vaqti bilan soat 16:00 da Aksiyadorlarning navbatdan tashqari umumiy yig‘ilishi o‘tkazilishini ma’lum qiladi.
- “TBC Bank” ATB Ustaviga o‘zgartirishlar kiritish va ushbu o‘zgartirishlarni tasdiqlash.
- “TBC Bank” ATBning 2024 yil 10 dekabrdagi R0911-9-sonli ilgari ro‘yxatga olingan aksiyalar emissiyasiga o‘zgartirishlar kiritish va ushbu o‘zgartirishlarni tasdiqlash.
Aksiyadorlarni roʻyxatga olish sanasi, vaqti va joyi: 2025 yil 10 yanvar, Toshkent vaqti bilan soat 15:00 dan 16:00 gacha, Toshkent shahar, Mirobod tumani, Fidokor ko‘chasi, 10B-uy.
Aksiyadorlarning umumiy yig‘ilishida ishtirok etish uchun aksiyadorlar reyestri 2025 yil 6 yanvar holatiga koʻra shakllantiriladi.

Акционерный коммерческий банк «TBC Bank» на основании решения Наблюдательного совета от 19 декабря 2024 года сообщает о проведении внеочередного Общего собрания акционеров 10 января 2025 года в 16-00 часов по ташкентскому времени.
1.              Внесение изменений в Устав АКБ «TBC Bank» и утверждение данных изменений.
2.              Внесение изменений в ранее зарегистрированный выпуск акций АКБ «TBC Bank» от 10 декабря 2024 года №Р0911-9 и утверждение данных изменений.
Дата, время и место регистрации акционеров: 10 января 2025г., с 15-00 до 16-00 часов по ташкентскому времени,  город Ташкент, Мирабадский район, улица Фидокор, 10Б.
Реестр акционеров для участия на Общем собрании акционеров формируется по состоянию на 6 января 2025г.